Galyan Group

Galyan Grup, İnşaat ve Ağaç Sanayi olarak 2 fatklı sektörde faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 2000 yılında Romanya’nın Gorj Bölgesi, TG Carbuneşti şehrinde SC EHİ SRL ismi altında kereste üretimine başlamıştır. Benimsenin kalite anlayışı ve müşteri talebinin getirmiş olduğu talepler neticesinde Romanya’da 2. Fabrika inşaatına 2011 yılında Prahova bölgesi, Ploieşti şehrinde başlayarak üretim ağını genişletmiştir.

Bugün Romanya’da 2 fabrikası ile ağaç sektörüne hizmet vermekte olan SC EHİ SRL, yaklaşık 12 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. 

2018 yılında Galyan Grup ismi altında Türkiye’nin İstanbul ilinde kereste satış deposu ve taslak üretim tesisi açılmıştır.

Şirket yönetimimizin 2020 yılında almış olduğu karar neticesinde, Türkiye’nin Düzce ilinde 15.000 m2 alana yaklaşık 2 milyon Euro yatırım yapılarak, 4. Fabrikasının yatırımına başlamıştır. 

Sektörde Kayın, Meşe, Dışbudak ve Ihlamur gibi ağaç çeşitleriyle yerini alan şirketimiz kalite anlayışını kaybetmemek şartıyla bu üretimlerini Türkiye’den ihracatına başlamak için girişimlerine başlamıştır.

Sektörler
Tüm Haberler